Basen kryty Budowlani

W Szczawnicy można zadbać o kondycję korzystając z wielu ulokowanych tam, innych obiektów sportowych. Choćby z basenu krytego znajdującego się w Sanatorium Spa „Budowlani” (ul. Zdrojowa 27), gdzie przy okazji warto wybrać się do sauny, solarium, siłowni czy skusić na wizytę w gabinecie masażu. Wprawdzie mowa o obiekcie hotelowym, jednak z dobrodziejstw wodnego relaksu i zdrowego, aktywnego wypoczynku mogą korzystać wszyscy chętni - oczywiście goście ośrodka mają pierwszeństwo w momencie, kiedy na basenie pojawia się większa liczba osób.

Niecka basenowa w szczawnickich "Budowlanych" ma 16,5 metra długości, 8 m szerokość oraz głębokość od 105 do 145 centymetrów. Miejsca na rekreacyjne pływanie powinno zatem wystarczyć. Temperatura wody utrzymywana jest na stałym poziomie - w granicach 29 stopni Celsjusza - a do dyspozycji kąpiących się turystów jest jeszcze parę dodatkowych atrakcji. Mowa o masażu ściennym (czterodyszowym), kaskadzie wodnej, gejzerze powietrznym oraz przeciwprądzie. Poza basenem, do hotelowej strefy SPA&Wellness należą również tzw. prysznic wrażeń, słoneczna łączka, wiadro bosmańskie, wanna jacuzzi oraz 3 typy 5-osobowych saun: sauna sucha, łaźnia parowa oraz sauna aroma.

Dodaj opinię

Ceny wejściówek na basen Budowlani w Szczawnicy - stan na czerwiec 2018:

 • 25 zł bilet normalny na 1,5 h
 • 20 zł bilet ulgowy na 1,5 h
 • 50 zł/h bilety do wszystkich saun (z osobna) dla 1-5 osób
 • 30 zł bilet do jacuzzi na 30 minut
 • 50 zł bilet sauna parowa + jacuzzi na godzinę
 • 30 zł bilet na słoneczną łączkę na 15 minut
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Hotelowy, acz ogólnodostępny basen z przyległą strefą SPA&Wellness. Kryty basen Budowlani w Szczawnicy posiada jedną nieckę, o wymiarach 16,5 na 8 metrów (głębokość 105-145 cm). Goście mogą nie tylko pływać, ale też korzystać z dodatkowych atrakcji: kaskady, dysz masujących, przeciwprądu itd. Do dyspozycją są też 3 sauny, jacuzzi i parę stref wymyślnego relaksu.

Basen kryty Budowlani adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen kryty Budowlani, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen kryty Budowlani.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen kryty Budowlani. Redakcja serwisu www.szczawnica-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 20 zł
  Basen kryty Budowlani cena biletu ulgowego: od 20 zł
 • od 25 zł
  Basen kryty Budowlani cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen kryty Budowlani opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij