Kort tenisowy Pod Jarmutą

Miłośnicy tenisa mają w mieście do wyboru parę kortów tenisowych z różną nawierzchnią. Wśród jest obiekt strefy rekreacyjnej hotelu Pod Jarmutą (ul. Szlachtowska 75 b) - przez pewien czas dostępny wyłącznie dla gości obiektu noclegowego. Jednak od pewnego czasu wszyscy, którzy przebywają w Szczawnicy i mają ochotę na niezobowiązującą partyjkę albo poważniejszy - nawet jeśli amatorski - turniej tenisowy, mogą grać właśnie tutaj*.

Kort Pod Jarmutą jest pełnowymiarowy, wyłożony sztuczną nawierzchnią quasi-dywanową. Pole do gry ma inny kolor od "strefy autu", więc tenisiści nie powinni mieć większych problemów z rozstrzyganiem, gdzie dokładnie wylądowała piłka. Niewątpliwym atutem obiektu jest również sztuczne oświetlenie, bazujące na 6 odpowiednio rozmieszczonych lampach - zachód słońca czy wyjątkowo pochmurny dzień wcale nie muszą oznaczać przymusowego końca sportowej rywalizacji na korcie.

* stan na czerwiec 2018

Dodaj opinię

Ceny wynajmu ortu tenisowego Pod Jarmutą w Szczawnicy - stan na czerwiec 2018:

  • 20 złotych za godzinę cały obiekt
  • dla gości hotelu przewidziane są specjalne zniżki
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jeden z obiektów sportowych uzdrowiska. Przynależy wprawdzie do hotelowej strefy rekreacji, jest jednak ogólnodostępny. Kort tenisowy pod Jarmutą to pełnowymiarowe boisko do "białego sportu", ze sztuczną nawierzchnią dywanową i może niezbyt rozbudowanym, lecz skutecznym systemem oświetlenia. Dla miłośników tenisa - ważny punkt na mapie  turystycznej Szczawnicy.

Kort tenisowy Pod Jarmutą adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy Pod Jarmutą, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy Pod Jarmutą.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy Pod Jarmutą. Redakcja serwisu www.szczawnica-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Kort tenisowy Pod Jarmutą cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy Pod Jarmutą opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij