Ścieżka zdrowia

W Szczawnicy korzystając z świeżego górskiego powietrza oraz pięknej pogody możemy zadbać o swą dobrą formę i samopoczucie na mierzącej zaledwie 1 km ścieżce zdrowia, znajdującej się w Szczawnicy w lasku modrzewiowym przy Ośrodku Sanatoryjno-Wypoczynkowym „Nauczyciel” (ul. Połoniny 14).

To ciekawy sposób na aktywne spędzenie czasu na powietrzu - świeżym, górskim, wypełnionym zapachem modrzewiowych igieł.

Dodaj opinię

Lasek modrzewiowy w szczawnickim Parku Górnym ściąga tłumy wypoczywających kuracjuszy, jednak pozwala również na dużo bardziej aktywną rekreację niż przesiadywanie na ławeczce i spacery. Tutejsza ścieżka zdrowia ma ok. 1 km długości i wszystkim chętnym podsuwa zestaw przydatnych ćwiczeń - idealnych do pracy nad kondycją czy uzupełnienia zabiegów uzdrowiskowych.

Ścieżka zdrowia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ścieżka zdrowia, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ścieżka zdrowia.
  • Ulica
    Połoniny 14
    Ścieżka zdrowia mieści się przy ulicy Połoniny 14 w Szczawnicy
  • 34-460 Szczawnica
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ścieżka zdrowia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij