Stadnina Koni Rajd

Wszyscy chętni pojeździć na koniach mogą wybrać się do Stadniny Koni „Rajd” - ośrodek znajduje się w odległości zaledwie 6 kilometrów od Szczawnicy, w malowniczych Jaworkach. Oprócz nauki jazdy konnej dla początkujących organizuje ona górskie spacery pod okiem opiekunów-instruktorów, wycieczki wozem taborowym, kuligi i kilkudniowe rajdy konne po górach.

Stadnina prowadzi także kursy na Przodowników Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK, można w niej zdobyć Jeździecką Odznakę Turystyki Górskiej PTTK.

Dodaj opinię

Kameralny, dysponujący mimo tego bardzo rozbudowaną ofertą ośrodek jeździecki. W stadninie rajd, położonej u stóp pienińskich szczytów, dobrze odnajdą się zarówno początkujący, jak też zaawansowani w temacie ujeżdżania miłośnicy hippiki. Obok lekcji czy spokojnych przechadzek, “Rajd” proponuje jeszcze wycieczki terenowe, kuligi oraz certyfikowane kursy.

Stadnina Koni Rajd adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Rajd, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Rajd.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Rajd opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij