Szczawnickie Spotkania u źródeł

W słynącej z wód mineralnych Szczawnicy nie może zabraknąć święta, którego wody owe nie byłyby głównym bohaterem. Szczawnickie Spotkania u źródeł (maj) każdemu, kto miał szansę w nich uczestniczyć uświadamiają co jest największym skarbem Szczawnicy.

Podczas imprezy czynne są liczne stoiska z owocami twórczości ludowych artystów, tradycyjnymi wypiekami, produkowanym w Pieninach miodem, jak i stoiska z mineralną wodą, na których można jej spróbować, dowiedzieć się o jej właściwościach oraz zastosowaniu przy konkretnych schorzeniach.

Chętni uzyskają także informacje dotyczące walorów leczniczych uzdrowiska, jego oferty sanatoryjnej i turystycznej. Święto urozmaicają koncerty muzyczne w wykonaniu ludowych zespołów, występy kabaretowe, gawędziarskie oraz uroczyste pieczenie barana.

Dodaj opinię
Szczawnickie Spotkania u źródeł adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szczawnickie Spotkania u źródeł, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szczawnickie Spotkania u źródeł.
  • 34-460 Szczawnica
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szczawnickie Spotkania u źródeł opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij