Wyciąg Pod Durbaszką

Niewielki i zdecydowanie niezwykły ośrodek narciarski. Wyjątkowość wyciągu Pod Durbaszką polega przede wszystkim na tym, że leży w wyższych partiach Pienin, tuż przy polsko-słowackiej granicy. A jako że można się dostać tutaj albo mocnym samochodem terenowym, albo na własnych nogach, możliwość poszusowania na nartach jest praktycznie zarezerwowana na wyłączność dla gości pobliskiego schroniska.

A ściślej rzecz ujmując: Górskiego Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowego, który w pewnym uproszczeniu można uznać za prywatne schronisko. Mniejsza o kategoryzację obiektu noclegowego, istotne są parametry trasy narciarskiej. Ta, przy odpowiednio sprzyjających warunkach pogodowo-śniegowych, prezentuje się całkiem nieźle. Przynajmniej w oczach tych, którzy nastawieni są na rekreacyjne szusowanie - Wyciąg Pod Durbaszką to orczyk, stok przeznaczony do jazdy ma ok. 550 metrów długości, zaś różnica wysokości pomiędzy początkową a końcową stacją wyciągu wynosi 112 m.

Dodaj opinię
Wyciąg Pod Durbaszką adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Pod Durbaszką, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Pod Durbaszką.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Pod Durbaszką opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij