Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica

Niektórzy prędko chcą przybyć na szczyt Palenicy przede wszystkim po to, by jak najszybciej zacząć zabawę na działającej tam od wiosny do jesieni, grawitacyjnej zjeżdżalni wózkowej.

Ma ona długość 570 ma jedzie się około 4 minuty, średnie pochylenie trasy to 6,6%, a różnica jej poziomów wynosi 21 m. Po zjeździe, wózeczkiem podpiętym do wyciągu podjeżdża się do góry i… znowu hula zakrętami w dół.

Dodaj opinię

Cennik zjeżdżalni grawitacyjnej Palenica w Szczawnicy - stan na czerwiec 2018:

  • Pojedynczy przejazd - 8 zł
  • Karnet 5 zjazdów - 30 zł
  • Karnet 10 zjazdów - 45 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wielka, szczególnie dla dzieci, atrakcja na południowym stoku Palenicy, zlokalizowana zaraz pod szczytem. Kręty i całkiem stromy tor - ponad 6% średniego nachylenia - zapewnia mnóstwo radosnych wrażeń. Trasa, po której mkną specjalne wózki, ma w sumie 570 m długości (21 m różnicy poziomów), do pokonania w 4 minuty. Zjeżdżalnia działa od wiosny do jesieni.

Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica, zobacz gdzie w Szczawnicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica.
Ceny biletów / cennik wejść do Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica. Redakcja serwisu www.szczawnica-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-45 zł
    Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica cena biletu normalnego: 8-45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Zjeżdżalnia grawitacyjna Palenica opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij